درباره ما ایسامکو

ما بهترین خدمات را برای شما مشتریان ارائه می دهیم

شرکت فنی مهندسی مبین ماهان شرق(ایسامکو)

شرکت فنی و مهندسی مبین ماهان شرق (ایسامکو) در سال ۱۳۹۲ با حضور مهندسین مجرب تشکیل گردید که در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی جهت طراحی، ساخت و بومی سازی قطعات و تجهیزات در صنایع محتلف فعالیت می نماید.

به کارگیری تجربیات عملی به دست آمده در کنار دانش فنی متخصصین شرکت، امکان غلبه بر چالش ها و دستیابی به رضایت مشتریان در صنایع مختلف را فراهم نموده است. اخذ گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ ، دریافت مجوز همکاری در حوزه های فعالیت مکانیک (ساخت و تولید ابزار و قطعات) و برق و الکترونیک (مخابرات) و همچنین دریافت تقدیرنامه حسن اجرای تعهدات از کارفرمایان، گواهی بر نگاه کیفیت محور شرکت می باشد. بدین ترتیب شرکت مبین ماهان شرق آمادگی لازم جهت انعقاد قراردادهای طراحی و ساخت قطعات و تجهیزات خاص را دارا می باشد.

متخصصین ساخت و تولید شرکت مبین ماهان شرق در واحد ساخت صنعتی این شرکت با استفاده از ماشین آلات به روز CNC و ارتباط با شرکت های مجرب همکار در زمینه های فورج، اکستروژن و ریخته گری آماده ارائه خدمات طراحی، ساخت و تولید قطعات فلزی و پلاستیکی در تیراژ مختلف می­باشند، تعداد قطعات ارائه شده به مشتریان در سالهای اخیر بالغ  بر ۲۰۰ هزار قطعه می­شود.

چرا ایسامکو

متخصصین ساخت و تولید شرکت مبین ماهان شرق در واحد ساخت صنعتی این شرکت با استفاده از ماشین آلات به روز CNC و بهره گیری از ارتباط نزدیک با شرکت های مجرب همکار در زمینه های فورج، اکستروژن و ریخته گری آماده ارائه خدمات طراحی، ساخت و تولید قطعات فلزی و پلاستیکی در تیراژ مختلف می باشند، تعداد قطعات ارائه شده به مشتریان در سالهای اخیر بالغ بر ۲۰۰ هزار قطعه می شود. کیفیت در ایسامکو همواره به عنوان هدف اصلی مدنظر بوده که استفاده از ماشین آلات بروز، مهندسین مجرب و پیاده سازی ساز و کارهای کنترل کیفیت از جمله مهمترین ابزارهای ما در نیل به این هدف می باشد.

ارائه راهکارهای جامع (تبدیل مواد خام به محصول نهایی) در ISOMCO ضمن کاهش زمان انجام فرآیندهای ساخت مورد نیاز برای تکمیل محصول، سبب حذف خطاهای بین فرآیندی و کاهش هزینه های کارفرمایان محترم می گردد.

شرکت ایسامکو

برخی از مشتریان ما