ساخت قطعات صنعتی

شرکت فنی و مهندسی مبین ماهان شرق (ایسامکو) در سال ۱۳۹۲ با حضور مهندسین مجرب تشکیل گردید و یکی از خدمات قابل ارائه ایسامکو،  مهندسی ساخت و ساخت قطعات صنعتی در تهران  و سایر شهر ها می باشد.

ساخت قطعات صنعتی

منظور از مهندسی ساخت طراحی فرآیند ساخت جهت ساخت قطعات است که توسط مهندسین مکانیک طراحی شده است و یا جهت مهندسی معکوس در اختیار ما قرار گرفته اند.

چرا برای ساخت قطعه ایسامکو را انتخاب کنیم؟

استفاده بهینه از هریک از فرآیندهای ساخت می تواند سبب کاهش مواد اولیه مصرفی و کاهش زمان ساخت گردد که در نهایت منجر به کاهش هزینه تمام شده قطعات و نمونه های موردنظر می گردد.بهره مندی ایسامکو از اپراتورهای مجرب، ماشین آلات بروز و ساز و کارهای کنترل کیفیت مستقر شده، امکان اجرای دقیق فرآیند ساخت مد نظر و دستیابی به قطعه مطلوب را فراهم می آورد.

در ایسامکو تمامی قطعات صنعتی پس از طی هر مرحله در مسیر فرآیند ساخت، مورد بازرسی قرار می گیرد تا میزان خطا و انحراف از قطعه مطلوب به حداقل رسیده و رضایت مشتری در حداکثر میزان ممکن حاصل شود.

فرآیند های ساخت قطعه صنعتی طیف وسیعی را شامل می شوند، لیکن فرایندهایی که به طور متمرکز در ایسامکو مورد استفاده قرار می گیرند به شرح ذیل می باشند:

بدین ترتیب شرکت مبین ماهان شرق آمادگی لازم جهت انعقاد قراردادهای طراحی، ساخت و تولید قطعات صنعتی مورد نظر مشتریان محترم و ارائه راهکار مناسب از طریق مشاوره فنی جهت نیل به “بهینه سازی طراحی” و “کاهش هزینه فرایند ساخت” را دارا می باشد.

برای استعلام قیمت جهت ساخت قطعات صنعتی در تهران و سایر شهرها می توانید از بخش ثبت سفارش و یا از طریق تماس با کارشناسان شرکت اقدام نماییدارسال فایل سه بعدی ، نقشه CAD و توضیحات همراه به همگرایی کارشناسان فنی و پاسخ سریع تر استعلام کمک شایانی می نماید.